logo STRONA GŁÓWNA O MNIE ZABIEGI CENNIK AKTUALNOŚCI KONTAKTMedycyna estetycznaKorekcja zmarszczek
Korekta ust
Modelowanie linii żuchwy
Wygładzanie skóry twarzy
Korekta nosa
Poprawa jakości i wyglądu skóry
Leczenie blizn
Leczenie rozstępów
Leczenie wypadania włosów
Leczenie łysienia
Leczenie nadpotliwości
Zamykanie naczynek
Leczenie trądziku
Wygładzanie skóry dłoni
Chirurgia estetycznaUsuwanie zmian skórnych
Korekta blizn
Leczenie ran przewlekłych
Operacja przepukliny pachwinowej
Operacja przepukliny pępkowej
Operacja przepukliny pooperacyjna
Operacja z zakresu chirurgii tarczycy
Plastyka i zabieg odtworzenia pępka
Plastyka ściany brzucha
Flebologia estetycznaPajączki naczyniowe i teleangiektazje
Żylaki siatkowate
Żylaki kończyn dolnych
Leczenie obrzęków kończyn
Operacja żylaków kończyn dolnych
Proktologia estetycznaŻylaki odbytu
Szczeliny odbytu
Korekta fałdów anodermalnych

O mnie


Dr n. med. Maciej Józefowicz - chirurg ogólny, lekarz medycyny estetycznej, współautor licznych publikacji i referatów naukowych, organizator konferencji naukowo-szkoleniowych, członek m.in. Towarzystwa Chirurgów Polskich, Polskiego Towarzystwa Chirurgii Onkologicznej, Polskiego Towarzystwa Medycyny Estetycznej i Anti-Aging PTL. Swoje umiejętności zdobywał pod kierunkiem wybitnych autorytetów w dziedzinie chirurgii ogólnej, flebologii, proktologii i medycyny estetycznej. Obecnie nadal się kształci i podnosi swoje kwalifikacje biorąc udział w specjalistycznych szkoleniach czy kongresach, ponieważ priorytetem jest dla niego rozwój zawodowy pozwalający na udzielanie Pacjentom pomocy na najwyższym możliwym poziomie.

Jako lekarz wojskowy, dowódca kompanii medycznej i starszy lekarz 2 Pułku Artylerii w Szczecinie, dwukrotnie nagradzany przez Ministra Obrony Narodowej medalem za zasługi dla obronności kraju. Swoją karierę zawodową kontynuował jako kierownik bloku operacyjnego w 109 Szpitalu Wojskowym SP ZOZ z Przychodnią w Szczecinie, a następnie jako ordynator Oddziału Chirurgii Ogólnej w 109 Szpitalu Wojskowym SP ZOZ z przychodnią w Szczecinie. Obecnie, oprócz prowadzenia własnego gabinetu medycyny estetycznej, pracuje nadal w tym szpitalu jako koordynator Bloku Operacyjnego i konsultant Oddziału Chirurgii Ogólnej. Przez swoich Pacjentów ceniony jest zwłaszcza za wysoką kulturę osobistą, wiedzę i uważną opiekę przed i po zabiegach.

Dr Maciej Józefowicz tytuł doktora nauk medycznych otrzymał w Wojskowym Instytucie Medycznym w Warszawie. Kształcił się w Wojskowej Akademii Medycznej w Łodzi, gdzie zdobył I i II stopień specjalizacji w dziedzinie chirurgii ogólnej. Ukończył również z wyróżnieniem studia Zarządzania Kryzysowego w Przedsiębiorstwie i Administracji. W październiku 2016 r. z wyróżnieniem obronił pracę dyplomową w Podyplomowej Szkole Medycyny Estetycznej Polskiego Towarzystwa Lekarskiego w Warszawie i uzyskał tytuł lekarza medycyny estetycznej. Dr Józefowicz był w 2012 r. uczestnikiem misji humanitarnej na Haiti, organizowanej przez Zachodniopomorski Oddział Caritas Polska.

©2015 Dr Maciej Józefowicz - wszelkie prawa zastrzeżone.
Niniejsza strona internetowa wykorzystuje pliki cookies.
Jeśli nie wyrażasz na to zgody zmień ustawienia przeglądarki.
O MNIE   |   ZABIEGI   |   CENNIK   |   AKTUALNOŚCI   |   KONTAKT

design: com&media