logo STRONA GŁÓWNA O MNIE ZABIEGI CENNIK AKTUALNOŚCI KONTAKTMedycyna estetycznaKorekcja zmarszczek
Korekta ust
Modelowanie linii żuchwy
Wygładzanie skóry twarzy
Korekta nosa
Poprawa jakości i wyglądu skóry
Leczenie blizn
Leczenie rozstępów
Leczenie wypadania włosów
Leczenie łysienia
Leczenie nadpotliwości
Zamykanie naczynek
Leczenie trądziku
Wygładzanie skóry dłoni
Chirurgia estetycznaUsuwanie zmian skórnych
Korekta blizn
Leczenie ran przewlekłych
Operacja przepukliny pachwinowej
Operacja przepukliny pępkowej
Operacja przepukliny pooperacyjna
Operacja z zakresu chirurgii tarczycy
Plastyka i zabieg odtworzenia pępka
Plastyka ściany brzucha
Flebologia estetycznaPajączki naczyniowe i teleangiektazje
Żylaki siatkowate
Żylaki kończyn dolnych
Leczenie obrzęków kończyn
Operacja żylaków kończyn dolnych
Proktologia estetycznaŻylaki odbytu
Szczeliny odbytu
Korekta fałdów anodermalnych

Nowe zabiegi laseroterapii


W ofercie gabinetu dra Macieja Józefowicza znalazły się nowe zabiegi laseroterapii:
- FOTONA 4D – laserowy endolifting,
- FOTONA Spectro SP – laserowe usuwanie naczynek
- FOTONA Nd:YAG oraz Er:YAG
- FOTONA zabiegi resurfacingu skóry wokół oczu i ust
- FOTONA usuwanie łagodnych zmian skórnych

FOTONA 4D
Zabieg polega na działaniu promieni lasera o różnej energii fal w okolicach skóry twarzy, dekoltu, szyi, bądź ramion na różnych głębokościach skóry, powodując kurczenie się kolagenu na całej grubości tkanek. Skuteczność i efekty widoczne są już po pierwszym zabiegu.

(materiały udostępnione za zgodą dystrybutora – BTL Sp. z o. o.)FOTONA Spectro SP – laserowe usuwanie naczynek
Laser Spectro SP likwiduje zmiany naczyniowe, naczyniaki rubinowe (hemangioma), rumień czy trądzik. Doskonałe rezultaty kliniczne są osiągane dzięki wielkości plamki, którą zamyka się naczynia – wynosi ona 2 mm. Dzięki temu specjalista może z powodzeniem dotrzeć nawet do głębiej położonych żył.

FOTONA Nd:YAG oraz Er:YAG
Lasery FOTONA – neodymowo-jagowe Nd:YAG oraz erbowo-yagowe Er:YAG – to najbardziej zaawansowany technologicznie system laserowy na świecie. Systemy laserowe Er:YAG i Nd:YAG firmy FOTONA stanowią nową generację systemów laserowych, poprzez umożliwienie łatwego i szybkiego wyboru idealnego zestawienia parametrów terapeutycznych, w celu osiągnięcia optymalnych efektów klinicznych.

FOTONA – zabiegi resurfacingu skóry wokół oczu i ust wykonywane laserem Er:Yag Fotona w trybie SMOOTH. Bezpośrednio po zakończonym zabiegu u pacjenta wytworzy się czerwono – brązowy odcień skóry, a skóra na obszarze zabiegu zacznie się łuszczyć w ciągu 2 – 4 dni od zabiegu. Potem dzięki następującym procesom remodelingu i stymulacji wytwarzania nowego kolagenu skóra staje się bardziej napięta i gładsza.

(materiały udostępnione za zgodą dystrybutora – BTL Sp. z o. o.)FOTONA – usuwanie łagodnych zmian skórnych takich jak: brodawki łojotokowe, plamy soczewicowate starcze, znamiona naskórkowe, prosaki, kępki żółte, gruczolaki, brodawki płaskie, rogowacenie słoneczne, brodawczaki włóknisto – nabłonkowe, przebarwienia naskórka, melasma. Zmiany usuwane są po wcześniejszej weryfikacji np. dermoskopem w znieczuleniu powierzchownym skóry a na okres rekonwalescencji wydawane są odpowiednie zalecenia. Materiał tkankowy uzyskany podczas zabiegu przekazywany jest do ekspertyzy histopatologicznej.Współpraca z Beauty Group Klinika Chirurgii Plastycznej


Teraz na konsultację z dr Maciejem Józefowiczem zapraszamy również do Beauty Group Kliniki Chirurgii Plastycznej w Szczecinie. To placówka z wieloletnim doświadczeniem w obszarze chirurgii plastycznej, która w ciągu ostatnich lat zdobyła szereg wyróżnień dotyczących jakości usług i higieny pracy, m.in. : tytuł Jakość Roku 2013, Perłę Quality International 2012 oraz 4-krotny tytuł Laureata Złotego Godła Programu Quality International w latach 2010 – 2013. Po więcej informacji zapraszamy na stronę www.artplastica.plNowe zabiegi w ofercie


W ofercie gabinetu dra Macieja Józefowicza pojawiły się nowe zabiegi, które są wykonywane w Beauty Group Kliniki Chirurgii Plastycznej w Szczecinie (obowiązuje cennik Beauty Group www.artplastica.pl):
- Lipofilling
- Wewnątrzżylna ablacja laserowa
- Flebogrif
- VenaBlock
- Hemoff
 

Lipoffiling to metoda modelowania ciała i rewitalizacji skóry, polegająca na przeszczepieniu własnych komórek tłuszczowych. Lekarz pobiera komórki z bezpiecznego miejsca gdzie jest ich dużo, np. z brzucha, następnie miesza je z komórkami macierzystymi i wszczepia w miejsce, które chcemy wymodelować, np. piersi, pośladki, zmarszczki na twarzy, wiotką skórę wokół oczu, miejsca występowania blizn. Zabieg przeprowadzany jest w znieczuleniu miejscowym i jest całkowicie bezpieczny. Gwarantuje wysoką skuteczność i naturalny efekt.

Wewnątrzżylna ablacja laserowa (ang. endovenous laser treatment – EVLT, endovenous laser ablation – EVLA) – zabieg polega na ablacji termicznej niewydolnego naczynia żylnego za pomocą wprowadzonego do niego światłowodu. Podczas zabiegu wykorzystywany jest laser Nd:Yag  o długości fali 1470 nm. Ten małoinwazyjny zabieg wykonywany jest pod kontrolą USG w znieczuleniu miejscowym, co mnimalizuje ryzyko powikłań pozabiegowych i sprzyja szbkiemu powrotowi pacjenta do codziennej aktywności życiowej. Głównym wskazaniem do zabiegu jest niewydolność żyły odpiszczelowej, odstrzałkowej lub ich głównych osiowych dopływów.

Zabieg wewnątrzżylnej ablacji laserowej wykonywany jest laserm Nd:Yag 1470 nm Fotona firmy BTL.

Flebogrif ® - zabieg polega na jednoczesnym uszkodzeniu mechanicznym wewnętrznej warstwy żyły i podaniu w sposób kontrolowany środka obliterującego w postaci piany lub roztworu. Dzięki temu przeprowadzenie zabiegu możliwe jest w warunkach ambulatoryjnych, bez konieczności hospitalizacji i długotrwałego zwolnienia lekarskiego. Podczas tego małoinwazyjnego zabiegu, pacjent nie jest znieczulany ogólnie ani zewnątrzoponowo. Otrzymuje jedynie znieczulenie miejscowe (1% Lidokaina), co znacząco zmniejsza ryzyko zabiegu oraz poprawia komfort chorego.

Dla zapewnienia maksymalnego bezpieczeństwa i precyzji zabiegu, jest on wykonywany pod kontrolą USG. Zestaw do leczenia niewydolności żylnej Flebogrif®, wyposażony w wysuwane elementy drapiące, służy do mechaniczno-chemicznej obliteracji powierzchownych pni żylnych.  

Zabieg Flebogrif wykonywany jest z wykorzystaniem materiałów i sprzętu medycznego dostarczanego przez firmę BALTON.  


(www.balton.pl)

Wykorzystanie kleju tkankowego do zabiegowego leczenia żylaków kończyn dolnych i żylaków odbytu jak również mocowania siatek syntetycznych w operacyjnym leczeniu przepuklin brzusznych

Żylaki kończyn dolnych: VenaBlock– to metoda klejenia żylaków polegająca na kontrolowanej pod USG i bezbolesnej aplikacji kleju tkankowego do światła nieprawidłowo działającej żyły, żylaka itp. Jest to medyczny klej przeznaczony do bezpiecznego stosowania wewnątrznaczyniowego, jego zastosowanie usprawnia przepływ krwi poprzez zamknięcie zmienionej chorobowo żyły. Podanie w niewielkiej ilości kleju medycznego do chorej żyły powoduje jej zasklepienie, a przepływ krwi jest przekierowany do pobliskich, zdrowych żył. Medyczny klej tkankowy jest stosowany również w innych dziedzinach chirurgii, min. w neurochirurgii, kardiochirurgii. Zabieg jest krótki, bezbolesny, bez znieczulenia. Daje niemal natychmiastowy efekt. Nie powoduje obrzmień, blizn, zasinień, oparzeń. Nie wymaga noszenia pończoch uciskowych. Ten zabieg pozwala szybko wrócić do codziennych aktywności.

UWAGA: rozwój nauk medycznych i postęp techniczny pozwala na opracowanie coraz to nowszych metod terapeutycznych np. w leczeniu chorób żył, jednak to rolą lekarza jest, aby po zbadaniu pacjenta zaproponować mu najlepszą indywidualnie dostosowaną dla niego metodę leczenia zachowawczego i zabiegowego.

UWAGA: zabiegi wewnątrzniowe (EVLA, Flebogrif, VenaBlock i inne) mają swoje ograniczenia, do których zaliczamy: kręty przebieg żyły lub zrosty pozapalne, zbyt małą lub zbyt dużą średnicę leczonego naczynia, zbyt powierzchowny przebieg naczynia względem skóry.

Żylaki odbytu: Hemoff - to innowacyjna metoda leczenia hemoroidów (żylaków odbytu) klejem tkankowym. Zabieg polega na aplikacji kleju w guzek hemoroidalny powodując jego natychmiastowe obkurczenie. Metoda może być stosowana w leczeniu hemoroidów II i III stopnia. Medyczny klej tkankowy to produkt stosowany w wielu dziedzinach chirurgii: chirurgii naczyń, neurochirurgii, kardiochirurgii.

Hemoff - zabieg jest całkowicie bezinwazyjny, krótki, bezbolesny, daje natychmiastowy efekt może być wykonywany w warunkach ambulatoryjnych, od razu po zabiegu możemy powrócić do codziennych aktywności.

Zabiegi VenaBlock i Hemhoff wykonywane są z wykorzystaniem materiałów i sprzętu medycznego dostarczanego przez firmę Arcus Medical.©2015 Dr Maciej Józefowicz - wszelkie prawa zastrzeżone.
Niniejsza strona internetowa wykorzystuje pliki cookies.
Jeśli nie wyrażasz na to zgody zmień ustawienia przeglądarki.
O MNIE   |   ZABIEGI   |   CENNIK   |   AKTUALNOŚCI   |   KONTAKT

design: com&media